2016 / 2017-es tanév

A  U  G  U  S  Z  T  U  S
18. Cs  
19. P  
20. Sz  
21. V  
22. H  
23. K  
24. Sz Alakuló értekezlet 8:00  Mkvez ért. 9:00; szakmai munkaközösségi értekezletek 9:30
25. Cs 8-10 OF, 10:30-12:00 szakmai munkaközösségi értekezlet
26. P Gólyanap
27. Szo  
28. V  
29. H Javítóvizsgák 9.00
30. K 9.00 tanévnyitó értekezlet (tanáriban), 14.00 tűz-, baleset- és munkavédelmi oktatás
31. Sz  
S Z E P T E M B E R
1. Cs évnyitók, osztályfőnöki órák
2. P  
3. Sz  
4. V  
5. H őszi érettségi jelentkezési határidő
6. K  
7. Sz  
8. Cs 9. évf. szülői értekezlet 17.00 
9. P  
10. Sz  
11. V  
12. H  
13. K munkatervekleadási határideje
14. Sz  
15. Cs  
16. P tanmenetek(mkvez korábban!)leadási határideje
17. Sz  
18. V  
19. H  
20. K  
21. Sz OKTV jelentkezési határidő
22. Cs 12. évf. szülői értekezlet 17:00
23. P  
24. Sz  
25. V  
26. H  
27. K  
28. Sz  
29. Cs  
30. P  
O  K  T  Ó  B  E  R
1. Sz  
2. V  
3. H  
4. K  
5. Sz  
6. Cs megemlékezés az aradi vértanúkról, felelős: Kocsis Klára
7. P  
8. Sz  
9. V  
10. H  
11. K nyílt nap 17:00
12. Sz  
13. Cs Deák Fordítóverseny, felelős: Szebenyi Erika
14. P  
15. Sz áthelyezett munkanap (okt. 31. hétfő)
16. V  
17. H Deák koszorúzás a Széchenyi téren, felelős: 9.e, Seller László                                                                                                                                                      magyar 8.00, rajz 14.00
18. K matematika 8.00, földrajz 14.00
19. Sz történelem
20. Cs 9.20 Koncert minden. évf.-nak: Gőzerő, felvételi tájékoztató nyilvánosságra hozatala, 13.00 műsorpróba a Színházteremben                                     angol 8.00, filozófia 14.00 
21. P Ünnepség a 6. órában                                          informatika 8.00, orosz, egyéb 14.00
22. Sz Kísérletező szombat, felelős: Priszlinger Ferencné, Kovácsné Hegedűs Erzsébet
23. V  
24. H német 8.00, momé 14.00
25. K olasz 8.00, kémia 14.00
26. Sz spanyol 8.00, biológia 14.00
27. Cs francia 8.00, fizika 14.00
28. P Gólyabál 18:00, felelős: Engi Zoltán
29. Sz  
30. V  
31. H áthelyezett pihenőnap
N  O  V  E  M  B  E  R
1. K munkaszüneti nap
2. Sz őszi szünet első napja
3. Cs  
4. P  
5. Sz  
6. V  
7. H a szünet utáni első tanítási nap, történelem OKTV, nevelési értekezlet, osztálytanácsok a szülői előtt
8. K földrajz OKTV
9. Sz informatika II. OKTV 
10. Cs  emelt szóbeli időszak kezdete
11. P  
12. Sz  
13. V  
14. H angol OKTV                                                     emelt szóbeli időszak vége
15. K matematika OKTV
16. Sz magyar nyelv OKTV                                                                       magyar 8.00, rajz 14.00
17. Cs fizika OKTV, pályaorientáció 16:00, szülői ért. 10-11.évf. 17:00; fogadóóra 18:00 
18. P Olvasás Éje (péntek 18.00 -szombat 8.00), felelősök: Kovácsné Hegedűs Erzsébet, Mariánovich Dániel
19. Sz  
20. V  
21. H kémia OKTV                                                                      közép szóbeli időszak kezdete
22. K francia OKTV
23. Sz informatika I. OKTV
24. Cs biológia OKTV
25. P                                                          közép szóbeli időszak vége
26. Sz  
27. V  
28. H német OKTV
29. K olasz OKTV
30. Sz spanyol OKTV; DSD vizsga
D  E  C  E  M  B  E  R
1. Cs magyar irodalom OKTV 
2. P értesítés bukásveszélyről, délután Nyelvi kavalkád
3. Sz  
4. V  
5. H  
6. K 15.00 műsorpróba a Színházteremben
7. Sz  
8. Cs 15.00 műsorpróba a Színházteremben
9. P 8.o. jelentkezése az egys. írásbelire
10. SZ  
11. V  
12. H  
13. K 15.00 műsorpróba a Színházteremben
14. Sz  
15. Cs 15.00 műsorpróba a Színházteremben
16. P  
17. Sz  
18. V  
19. H 15.00 főpróba a Színházteremben
20. K Karácsonyi Est 18:00, felelős: Kocsis Klára
21. SZ  
22. Cs téli szünet első napja
23. P  
24. SZ  
25. V  
26. H  
27. K  
28. SZ  
29. Cs  
30. P  
31. SZ  
J  A  N  U  Á  R
1. V  
2. H közösségi szolgálat szakmai ellenőrzése jan. 2-márc. 31. között
3. K a szünet utáni alső tanítási nap
4. Sz momé OKTV határidő
5. Cs vizuális kultúra OKTV
6. P  
7. Sz  
8. V  
9. H fittség mérés kezdete
10. K  
11. Sz  
12. Cs  
13. P Szalagtűző, felelős : Ótott Noémi, 11.b, 14-22 óra bepakolás a bálra
14. Sz Szalagavató bál, felelős: Molnárné Tóth Margit, Farkas Szilvia, 7.00-2.00 (másnap hajnal) előkészületek, bál
15. V 6.00-12.00 elpakolás, takarítás
16. H  
17. K Nyílt nap 17:00 felelős: Ábrahám Karolina
18. Sz  
19. Cs érettségi-felvételi tájékoztató 11-12. évf. 17.00, felelős: Tóth Roland
20. P első félév vége, osztályozó konferencia
21. Sz 8.o. egys. írásbeli felvételi 10.00
22. V  
23. H 8. o. felvételik javítása igazgatói szünettel
24. K filozófia OKTV
25. Sz  
26. Cs pótló egys. írásbeli 14.00
27. P  félévi értesítő kiosztása; sítábor indul, Deák koszorúzás - Dóm tér, felelős: Erdélyi Eszter, 9.g
28. Sz  
29. V  
30. H  
31. K  
F  E  B  R  U  Á  R
1. Sz  
2. Cs  
3. P  
4. Sz  
5. V  
6. H  
7. K  
8. Sz  
9. Cs                   8. o. értékelő lapok kiosztása
10. P  
11. Sz  
12. V  
13. H  
14. K  
15. Sz érettségi-felvételi jelentkezés határideje              8. o. jelentk. hat.
16. Cs  
17. P  
18. Sz  
19. V  
20. H igazgatói szünet kezdete, szóbeli meghallgatások febr.20-márc.9. között
21. K  
22. Sz  
23. Cs  
24. P igazgatói szünet utolsó napja
25. Sz  
26. V V  
27. H megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatairól, felelős: Prazsák-Hajnal Krisztina, KT szóbeli felvételi
28. K  
     
M  Á  R  C  I  U  S
1. Sz osztálytanácsok a szülői előtt
2. Cs 9.20 koncert az egész iskolának, 13.00 testnevelés alkalmassági
3. P  
4. Sz  
5. V  
6. H 14.00 többi tagozat szóbeli vizsgája,a pénzügyi tudatosság és gazdálkodás hete márc. 6-10. ?
7. K  
8. Sz  
9. Cs  
10. P márc. 10-ig a felvételi jegyzék nyilvánosságra hozása
11. Sz  
12. V  
13. H 13.00 műsorpróba a Színházteremben, European Classes indulás
14. K ünnepség a ?. órában, felelős: Sipos Katalin
15. Sz munkaszüneti nap
16. Cs szülői értekezlet 17:00; fogadóóra 18:00
17. P  
18. Sz European Classes érkezés
19. V  
20. H  
21. K  
22. Sz  
23. Cs  
24. P Értesítés bukásveszélyről 12. évf.
25. Sz  
26. V  
27. H  
28. K  
29. Sz Deák Olimpia zárónapja, felelős: Nagy Péter
30. Cs  
31. P  
Á  P  R  I  L  I  S
1. Sz  
2. V  
3. H digitális témahét ápr. 3-7. ?
4. K Diákparlament 14:30, felelős: Nagy Péter
5. Sz  
6. Cs 10.15 Deák Big Band koncert az egész iskolának
7. P  
8. Sz  
9. V  
10. H  
11. K  
12. Sz a szünet előtti utolsó tanítási nap, megemlékezés a holokauszt áldozatairól, felelős: Ótott Noémi
13. Cs tavaszi szünet első napja
14. P  
15. Sz  
16. V Húsvét
17. H Húsvét
18. K  
19. Sz a szünet utáni első tanítási nap
20. Cs  
21. P emelt szint választás határideje
22. Sz  
23. V  
24. H fenntarthatóság-környezettudatosság témahete ápr. 24-28. ?
25. K  
26. Sz  
27.  Cs  
28.  P végzős búcsúztató próba a színházteremben 15-21 óra, felelős: Nagy Milán, Dóra István
29.  Sz  
30.  V fittség mérés vége
 M  Á  J  U  S
1. H Munka ünnepe
2. K Végzősök búcsúztatója, felelős: Nagy Milán, Dóra István
3. Sz  
4. Cs 12. évf. utolsó tanítási napja, osztályozó konferencia, Bolondballagás, felelős: Farkas Szilvia, 13.00 műsorpróba a Színházteremben
5. P 13.00 bepakolás a ballagásra
6. Sz Ballagás, a műsor felelőse: Agócs Ágnes, 11.e és Paja László, 11.d
7. V  
8. H magyar 8:00                       
9. K matematika 8:00                du. tanítás        
10. Sz történelem 8:00                 du. tanítás
11. Cs angol 8:00                         du. tanítás 
12. P német 8:00                                           értesítés bukásveszélyről 9-11. évf.
13. Sz  
14. V  
15. H em. sz. informatika 8:00
16. K biológia 8:00
17. Sz  
18. Cs középsz. informatika 8:00 / ének 14:00
19. P kémia 8:00 / földrajz 14:00
20. Sz  
21. V  
22. H fizika 8:00 / vizuális kult. 14:00
23. K francia 8:00 / filozófia 14:00
24. Sz spanyol 8.00, momé 14.00,  kompetenciamérés 10. évf.
25. Cs olasz 8.00
26. P  
27. Sz  
28. V  
29. H  
30. K  
31. Sz  
J  Ú  N  I  U  S
1. Cs  
2. P Nemzeti Összetartozás Napja megemlékezés, felelős: Kanyó Anna
3. Sz  
4. V Pünkösd
5. H Pünkösd
6. K  
7. Sz  
8. Cs emelt szóbeli időszak kezdete
9. P  
10. Sz  
11. V  
12. H  
13. K  
14. Sz  
15. Cs utolsó tanítási nap, emelt szóbeli időszak vége, osztályozó konferencia
16. P  
17. Sz  
18. V  
19. H középszintű szóbeli időszak kezdete
20. K  
21. Sz  
22. Cs  
23. P  
24. Sz  
25. V  
26. H  
27. K  
28. Sz évzáró ünnepség 18:00, felelős: Varga Viktor, 10.f
29. Cs  
30. P középszintű szóbeli időszak vége
J  Ú  L  I  U  S
1. Sz záró értekezlet
2. V  
3. H