2018 / 2019-es tanév

A  U  G  U  S  Z  T  U  S
17. P  
18. Szo  
19. V  
20. H  
21. K  
22. Sz  
23. Cs  
24. P Alakuló értekezlet 8:00  Mkvez ért. 9:30-10.00; szakmai munkaközösségi értekezletek 10:30-12.00: angol, test.nev., 12.13.30:
25. Szo  
26. V  
27. H 8-10: OF, 10:30-12:00 szakmai munkaközösségi értekezlet: (matek. tört.+magyar), id. nyelv 12.00-13.30: ttk, fiz-infó, 
28. K Javítóvizsgák 9.00
29. Sze 10-14: Belső továbbképzés
30. Cs Gólyanap
31. P 8:00: tűz-, baleset- és munkavédelmi oktatás, tanévnyitó értekezlet (színházterem)
S Z E P T E M B E R
1. Sz  
2. V  
3. H Tanév első napja: évnyitók, osztályfőnöki órák
4. K  
5. Sz Őszi érettségi jelentkezési határidő, angol szintfelmérő a 9. évfolyamnak
6. Cs 9. évf. szülői értekezlet 17.00
7. P  
8. Szo  
9. V  
10. H  
11. K  
12. Sze  
13. Cs Munkatervek leadási határideje
14. P  
15. Szo  
16. V  
17. H  
18. K Tanmenetek (mkvez korábban!) leadási határideje
19. Sze  
20. Cs 12. évf. szülői értekezlet 17:00 (előtte munkaközösségi megbeszélés a végzős feladatokról)
21. P OKTV jelentkezési határidő
22. Sz  
23. V Pick futás
24. H  
25. K  
26. Sze  
27. Cs  
28. P Volt Deákosok napja
29. Szo Öregdiák találkozó
30. V  
O  K  T  Ó  B  E  R
1. H  
2. K  
3. Sze  
4. Cs  
5. P Vezetői tanfelügyelet; megemlékezés az aradi vértanúkról, felelős: Técsiné Tóth Mária Magdolna
6. Szo  
7. V  
8. H  
9. K Nyílt nap 17:00
10. Sze  
11. Cs Deák Fordítóverseny, felelős: Jakucs Mária
12. P  
13. Szo MUNKANAP (OKT. 22. HÉTFŐ HELYETT)
14. V  
15. H magyar 8.00, földrajz 14.00
16. K  matematika 8.00
17. Sze Deák koszorúzás a Széchenyi téren, felelős: Dr. Paja László                                                         történelem 8.00, francia 14.00                                                                                                                                        
18. Cs Magyar és matematika tehetséggondozó szakkör                                                                            angol 8.00,kémia 14.00 
19. P Október 23-i megemlékezés,  5. óra, felelős: Erdélyi Eszter, Ótott Noémi, Kiszin Miklós
20. Szo Tanulmányi területek és felvételi eljárás rendjének rögzítése az információs rendszerében és a honlapon.
21. V  
22. H  
23. K  
24. Sze Gólyahét                                                                                                                                            német 8.00, momé 14.00
25. Cs (pedagógus minősítés!)                                                                                            Magyar és matematika tehetséggondozó szakkör                                                          
26. P  Gólyabál 18:00, felelős: Szebenyi Erika                                                                                                olasz 8.00, biológia 14.00
27. Szo                                
28. V  
29. H őszi szünet                                                                                                                       spanyol 8.00,  fizika 14.00
30. K őszi szünet
31. Sze őszi szünet
N  O  V  E  M  B  E  R
1. Cs őszi szünet
2. P őszi szünet
3. Szo  
4. V  
5. H Nevelési értekezlet                                                                                                                                    történelem OKTV
6. K földrajz OKTV
7. Sze informatika II. OKTV
8. Cs Emelt szóbeli időszak kezdete, koncert (egész iskola);   Magyar/matematika tehetséggondozó szakkör; művészettörténet OKTV
9. P                                           
10. Szo  MUNKANAP (NOV 2. HELYETT)                                                                                                                                 
11. V  
12. H Emelt szóbeli időszak vége                                                                                                                         angol OKTV
13. K matematika OKTV                                              
14. Sze  magyar nyelv OKTV
15. Cs 16:00: Pályaorientációs szülői értekezlet a 10. évfolyam számára; 17:00: szülői ért. (10-11.évf.) 18:00: fogadóóra; fizika OKTV
16. P Olvasás Éje (péntek-szombat), felelősök: Marianovics Dániel, Kovácsné Hegedűs Erzsébet
17. Szo  
18. V  
19. H Közép szóbeli időszak kezdete                                                                                                                 kémia OKTV, 
20. K francia OKTV
21. Sze informatika I. OKTV
22. Cs Magyar és matematika tehetséggondozó szakkör; biológia OKTV
23. P A kompetenciaméréshez szükséges adatok megküldése a Hivatal részére
24. Szo  
25. V                                                          
26. H német OKTV
27. K olasz OKTV
28. Sze spanyol OKTV
29. Cs  
30. P  DSD vizsga (?) 
D  E  C  E  M  B  E  R
1. Szo MUNKANAP (DECEMBER 24 HELYETT!!)
2. V  
3. H  
4. K  Intézményi tf                                                                                                                                               dráma OKTV
5. Sze  
6. Cs Magyar és matematika tehetséggondozó szakkör; magyar irodalom OKTV, 
7. P Értesítés bukásveszélyről; Nyelvi kavalkád: Ótott Noémi
8. Szo  
9. V  
10. H  
11. K  
12. Sze A központi írásbeli felvételi vizsgákra a feladatlapigény jelentése  Hivatalnak.
13. Cs Magyar és matematika tehetséggondozó szakkör
14. P  
15. Szo MUNKANAP (DEC. 31. HÉTFŐ HELYETT)
16. V  
17. H  
18. K  
19. Sze  
20. Cs Karácsonyi Est 18:00, felelős: Horti Sándor, Iványiné Török Edina
21. P  
22. Szo  
23. V  
24. H téli szünet
25. K téli szünet
26. Sze téli szünet
27. Cs téli szünet
28. P téli szünet
29. Szo téli szünet
30. V téli szünet
31. H téli szünet
J  A  N  U  Á  R
1. K téli szünet
2. Sze téli szünet
3. Cs vizuális kultúra OKTV
4. P  
5. Szo  
6. V  
7. H  
8. K momé OKTV határidő
9. Sze Fittség mérés kezdete
10. Cs Nyelvi tehetséggondozó szakkör
11. P Szalagtűző, felelős: Tusz Jennifer
12. Szo Szalagavató bál, felelős: Molnárné Tóth Margit
13. V  
14. H  
15. K Nyílt nap 17:00 felelős: Ábrahám Karolina
16. Sze  
17. Cs Érettségi-felvételi tájékoztató 11-12. évf. 17.00, felelős: Tóth Roland (Színházterem);            Nyelvi tehetséggondozó szakkör
18. P  
19. Szo 8.o. egys. írásbeli felvételi 10.00
20. V  
21. H Pályaorientációs nap / 8. o. felvételik javítása
22. K  
23. Sze  
24. Cs Pótló központi írásbeli felvételi vizsgák 14.00;                                                                       Nyelvi tehetséggondozó szakkör
25. P Első félév vége; osztályozó konferencia; Deák koszorúzás - Dóm tér, felelős: Prazsák-Hajnal Krisztina
26. Szo  
27. V   
28. H  
29. K  
30. Sze  
31. Cs                                                                                                                                             Nyelvi tehetséggondozó szakkör
F  E  B  R  U  Á  R
1. P Félévi értesítő kiosztása
2. Szo  
3. V  
4. H Félvzáró értekezlet
5. K  
6. Sze  
7. Cs 8. o. értékelő lapok kiosztása                                                                                               Nyelvi tehetséggondozó szakkör
8. P  
9. Szo  
10. V  
11. H  
12. K  
13. Sze  
14. Cs Koncert (Vivaldi - 10. évf.)                                                                                                                  Nyelvi tehetséggondozó szakkör
15. P Érettségi-felvételi jelentkezés határideje              
16. Szo  
17. V  
18. H Igazgatói szünet kezdet
19. K  
20. Sze  
21. Cs  
22. P  
23. Szo  
24. V  
25. H KT szóbeli felvételi;                                                 Megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatairól, felelős: Sipos Katalin                                                                                   
26. V K  
27. Sze  
28. Cs  
M  Á  R  C  I  U  S
1. P  
2. Szo  
3. V  
4. H 14.00 többi tagozat szóbeli vizsgája
5. K  
6. Sze  
7. Cs  
8. P  
9. Szo  
10. V  
11. H  
12. K  
13. Sze  
14. Cs Ünnepség a 4. órában, felelős: Seller László
15. P Nemzeti ünnep
16. Szo  
17. V  
18. H A felvételi jegyzék nyilvánosságra hozatala.                                                                       
19. K  
20. Sze  
21. Cs Szülői értekezlet 17:00; fogadóóra 18:00
22. P Értesítés bukásveszélyről 12. évf.
23. Szo  
24. V  
25. H European Classes kezdete
26. K  
27. Sze Deák Olimpia zárónapja, felelős: Nagy Péter
28. Cs  
29. P  
30. Szo  
31. V  
Á  P  R  I  L  I  S
1. H  
2. K  
3. Sze Megyei civilizációs verseny
4. Cs Diákparlament, Felelős: Nagy Péter
5. P  
6. Szo  
7. V  
8. H  
9. K  
10. Sze  
11. Cs Koncert (balkáni népzene - 9. évf.)
12. P Az ideiglenes felvételi rangsor megküldése a Hivatalnak.
13. Szo  
14. V  
15. H  
16. K Megemlékezés a holokauszt áldozatairól, felelős: Dr. Balogh Ádám, Vágfalvi Zoltán
17. Sze Emelt szint választás határideje a 10. évfolyamnak
18. Cs tavaszi szünet
19. P tavaszi szünet
20. Szo tavaszi szünet
21. V tavaszi szünet
22. H tavaszi szünet
23. K tavaszi szünet
24. Sze  
25. Cs  
26. P Fittség mérés vége
27.  Szo  
28.  V  
29.  H Búcsúztató próbája (színházterem)
30.  K Végzősök búcsúztatója, felelős:  Nagy Milán, Ács Gergő;          a felvételről vagy az elutasításról szóló értesítések kiküldése
 M  Á  J  U  S
1. Sze Munka ünnepe
2. Cs  12. évf. utolsó tanítási napja, osztályozó konferencia, Bolondballagás, felelős: Farkas Szilvia 
3. P  
4. Szo Ballagás, a műsor felelőse: Jeges Tünde
5. V  
6. H DÖK nap (tanítás nélküli mn.)                                                                                                                     magyar 8:00
7. K matematika 8:00
8. Sze Du. tanítás                                                                                                                                            történelem 8:00
9. Cs Du. tanítás                                                                                                                                                  angol 8:00 
10. P Értesítés bukásveszélyről 9-11. évf .                                                                                                               német 8:00
11. Szo  
12. V                                            
13. H emelt szint informatika 8:00
14. K biológia 8:00
15. Sze  
16. Cs középszint informatika 8:00 / ének 14:00
17. P kémia 8:00 / földrajz 14:00
18. Szo  
19. V  
20. H fizika 8:00 / vizuális kult. 14:00
21. K francia 8:00 / filozófia 14:00 
22. Sze spanyol 8.00, momé 14.00 
23. Cs orosz, egyéb 8.00 
24. P olasz 8.00
25. Szo  
26. V  
27. H  
28. K  
29. Sze Kompetenciamérés 10. évf.
30. Cs  
31. P A fittség mérés eredményeinek feltöltése a NETFIT rendszerbe
J  Ú  N  I  U  S
1. Szo  
2. V  
3. H  
4. K Nemzeti Összetartozás Napja, felelős: Dr. Balogh Ádám, Vágfalvi Zoltán
5. Sze Emelt szóbeli időszak kezdete
6. Cs  
7. P  
8. Szo  
9. V  
10. H Pünkösd hétfő
11. K  
12. Sze  
13. Cs Emelt szóbeli időszak vége
14. P Utolsó tanítási nap, osztályozó konferencia
15. Szo  
16. V  
17. H Középszintű szóbeli időszak kezdete
18. K  
19. Sze  
20. Cs  
21. P  
22. Szo  
23. V  
24. H  
25. K  
26. Sze  
27. Cs Évzáró ünnepség 18:00, felelős: Czibula Béla
28. P                                                                                                       középszintű szóbeli időszak vége
29. Szo Záró értekezlet (?)
30. V  
J  Ú  L  I  U  S
1. H  
2. K  
3. Sze