2017 / 2018-es tanév

    Eseménynaptár 2017/2018
A  U  G  U  S  Z  T  U  S
18. P  
19. Szo  
20. V  
21. H  
22. K  
23. Sze  
24. Cs Alakuló értekezlet 8:00  (színházterem) Mkvez ért. 9:00; szakmai munkaközösségi értekezletek 9:30
25. P 8-10 OF, 10:30-12:00 szakmai munkaközösségi értekezlet
26. Szo  
27. V  
28. H Javítóvizsgák 9.00
29. K  
30. Sze Gólyanap
31. Cs 8:00 tűz-, baleset- és munkavédelmi oktatás 9.00 tanévnyitó értekezlet (színházterem)
S Z E P T E M B E R
1. P évnyitók, osztályfőnöki órák
2. Szo  
3. V  
4. H  
5. K őszi érettségi jelentkezési határidő
6. Sze  
7. Cs  
8. P munkatervek leadási határideje
9. Szo  
10. V  
11. H  
12. K  
13. Sze  
14. Cs 9. évf. szülői értekezlet 17.00 
15. P  
16. Szo  
17. V  
18. H tanmenetek (mkvez korábban!) leadási határideje
19. K  
20. Sze  
21. Cs 12. évf. szülői értekezlet 17:00
22. P OKTV jelentkezési határidő
23. Szo  
24. V  
25. H  
26. K  
27. Sze  
28. Cs  
29. P  
30. Szo  
O  K  T  Ó  B  E  R
1. V  
2. H  
3. K  
4. Sze  
5. Cs                                                                                                                                  Koncert 9.évf.: Rozsdamaró 9:20
6. P megemlékezés az aradi vértanúkról, felelős:  Vágfalvi Zoltán
7. Szo  
8. V PICK FUTÁS
9. H  
10. K nyílt nap 17:00
11. Sze  
12. Cs Deák Fordítóverseny, felelős: Sipos Katalin
13. P  
14. Szo  
15. V  
16. H magyar 8.00, földrajz 14.00 
17. K Deák koszorúzás a Széchenyi téren 5. órában, felelős:Kovács G. 9.B                                                             matematika 8.00                                                                                                                                               
18. Sze történelem 8.00, francia 14.00
19. Cs                                                                                                                                              angol 8.00,kémia 14.00
20. P Ünnepség, felelős: Székácsné L. Éva          felvételi tájékoztató nyilvánosságra hozatala,                                      viuzális kultúra 8.00 , filozófia 14.00 
21. Szo  
22. V  
23. H  
24. K német 8.00, momé 14.00
25. Sze Gólyahét 3 napos                                                                                                                                       informatika 8.00, orosz, egyéb 14.00 
26. Cs olasz 8.00, biológia, társadalomismeret 14.00
27. P szünet előtti utolsó tanítási nap     Gólyabál 18:00, felelős: Erdélyi Eszter  10.G                                                        spanyol 8.00,  fizika 14.00  
28. Szo  
29. V  
30. H őszi szünet első napja
31. K  
N  O  V  E  M  B  E  R
1. Sze  
2. Cs  
3. P őszi szünet utolsó napja
4. Szo  
5. V  
6. H történelem OKTV, nevelési értekezlet 
7. K földrajz OKTV
8. Sze informatika II. OKTV 
9. Cs                                           emelt szóbeli időszak kezdete
10. P  
11. Szo  
12. V  
13. H angol OKTV                                                                                                                                                                  emelt szóbeli időszak vége
14. K matematika OKTV
15. Sze magyar nyelv OKTV
16. Cs fizika OKTV,                                                                                                pályaorientáció 16:00, szülői ért. 10-11.évf. 17:00; fogadóóra 18:00 
17. P Olvasás Éje (péntek-szombat), felelősök: K.H. Erzsébet és Mariánovich D.
18. Szo  
19. V  
20. H    
21. K francia OKTV
22. Sze informatika I. OKTV
23. Cs biológia OKTV
24. P  A kompetenciaméréshez szükséges adatok megküldése a Hivatal részére,     közép szóbeli időszak vége
25. Szo                                                          
26. V  
27. H német OKTV
28. K olasz OKTV
29. Sze spanyol OKTV
30. Cs magyar irodalom OKTV 
D  E  C  E  M  B  E  R
1. P Nyelvi kavalkád: Ótott Noémi
2. Szo  
3. V  
4. H  
5. K DSD vizsga?
6. Sze  
7. Cs  
8. P Értesítés bukásveszélyről
9. Szo  
10. V  
11. H  
12. K  
13. Sze  
14. Cs  
15. P  
16. Szo  
17. V  
18. H  
19. K  
20. Sze  
21. Cs Karácsonyi Est 18:00, felelős:
22. P téli szünet előtti utolsó tanítási nap
23. Szo  
24. V  
25. H  
26. K  
27. Sze téli szünet első napja
28. Cs  
29. P  
30. Szo  
31. V  
J  A  N  U  Á  R
1. H  
2. K téli szünet utolsó napja 
3. Sze momé OKTV határidő
4. Cs vizuális kultúra OKTV
5. P  
6. Szo  
7. V  
8. H  
9. K fittség mérés kezdete
10. Sze  
11. Cs  
12. P Szalagtűző, felelős : Szabóné. Zs. Rózsa 11.B
13. Szo Szalagavató bál, felelős: Molnárné T.M.
14. V  
15. H  
16. K Nyílt nap 17:00 felelős: Ábrahám Karolina
17. Sze  
18. Cs érettségi-felvételi tájékoztató 11-12. évf. 17.00, felelős: Tóth Roland
19. P  
20. Szo 8.o. egys. írásbeli felvételi 10.00
21. V  
22. H 8. o. felvételik javítása igazgatói szünettel                                                                     Pályaorientációs nap
23. K filozófia OKTV
24. Sze  
25. Cs Pótló központi írásbeli felvételi vizsgák 10.00
26. P első félév vége,osztályozó konferencia, Deák koszorúzás - Dóm tér, 5. órában, felelős: Mariánovich D. 9.C
27. Szo   
28. V  
29. H  
30. K  
31. Sze  
F  E  B  R  U  Á  R
1. Cs  
2. P félévi értesítő kiosztása
3. Szo  
4. V  
5. H SÍTÁBOR
6. K  
7. Sze  
8. Cs                   8. o. értékelő lapok kiosztása
9. P  
10. Szo  
11. V  
12. H  
13. K  
14. Sze  
15. Cs érettségi-felvételi jelentkezés határideje                                                        Iskolai Koncert: Szegedi Szimf. 9:20  
16. P  
17. Szo  
18. V  
19. H  
20. K  
21. Sze  
22. Cs  
23. P  
24. Szo  
25. V  
26. V H  megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatairól, felelős: Dr. Balogh Á., Vágfalvi Z.                               KT szóbeli felvételi
27. K  
28. Sze  
M  Á  R  C  I  U  S
1. Cs  
2. P  
3. Szo  
4. V  
5. H 14.00 többi tagozat szóbeli vizsgájapénzügyi és vállalkozói témahét
6. K  
7. Sze  
8. Cs Megyei civilizációs verseny (2.id.nyelv): Kasza Ildikó, Piros Éva
9. P  
10. Szo áthelyezett munkanap (március 16)                                                          EU témahét Erasmus zárónap
11. V  
12. H  
13. K  
14. Sze ünnepség a 6. órában, felelős: Erdélyi E.                                              Matematika próbaérettségi
15. Cs munkaszüneti nap
16. P pihenőnap 
17. Szo  
18. V  
19. H  
20. K  
21. Sze  
22. Cs szülői értekezlet 17:00; fogadóóra 18:00
23. P Értesítés bukásveszélyről 12. évf.
24. Szo  
25. V  
26. H  
27. K Deák Olimpia zárónapja, felelős: Nagy Péter 
28. Sze  
29. Cs tavaszi szünet első napja
30. P  
31. Szo  
Á  P  R  I  L  I  S
1. V  
2. H  
3. K tavaszi szünet utolsó napja
4. Sze Diákparlament 14:30, felelős: Nagy Péter
5. Cs  
6. P  
7. Szo  
8. V  
9. H digitális témahét
10. K  
11. Sze  
12. Cs  
13. P  
14. Szo  
15. V  
16. H megemlékezés a holokauszt áldozatairól, felelős: Vargáné M.M. 11.H
17. K  
18. Sze  
19. Cs  
20. P  
21. Szo áthelyezett munkanap (április 30.) emelt szint választás határideje
22. V  
23. H fenntarthatósági témahét
24. K  
25. Sze  
26. Cs                                                                                                                               Iskolai Koncert: Fool Moon 9:20
27.  P fittség mérés vége                               FŐPRÓBA A SZÍNHÁZTEREMBEN: Végzősök búcsúztatója
28.  Szo  
29.  V  
30.  H Pihenőnap 
 M  Á  J  U  S
1. K Munka ünnepe
2. Sze Végzősök búcsúztatója, felelős: Dóra I./Nagy Milán
3. Cs 12. évf. utolsó tanítási napja,osztályozó konferencia, Bolondballagás, felelős: Farkas Szilvia, 13.00 műsorpróba a Színházteremben
4. P  
5. Szo Ballagás, a műsor felelőse: Kis Éva 11.H, rendf.:Varga V. 11.F, Kasznai J. 11.G, bejárat díszítés: Técsiné T.M.M. 10.C , tanári díszítés és büfé: Seller L. 10.E, ballagási búcsúbeszéd: Munding Kamilla 12.G
6. V  
7. H magyar 8:00                                                                                                                                        DÖK nap
8. K matematika 8:00                du. tanítás        
9. Sze történelem 8:00                 du. tanítás
10. Cs angol 8:00                         du. tanítás 
11. P német 8:00  értesítés bukásveszélyről 9-11. évf.
12. Szo                                            
13. V  
14. H em. sz. informatika 8:00
15. K biológia 8:00
16. Sze  
17. Cs középsz. informatika 8:00 / ének 14:00
18. P kémia 8:00 / földrajz 14:00                                                             emelt szint módosítás határideje 11. évf. (05.20.)
19. Szo  
20. V  
21. H Pünkösd hétfő
22. K fizika 8:00 / vizuális kult. 14:00
23. Sze francia 8:00 / filozófia 14:00                                                                          kompetenciamérés 10. évf.
24. Cs spanyol 8.00, momé 14.00,  
25. P orosz, egyéb 8.00 
26. Szo  
27. V  
28. H olasz 8.00
29. K  
30. Sze  
31. Cs  
J  Ú  N  I  U  S
1. P A fittség mérés eredményeinek feltöltése a NETFIT rendszerbe
2. Szo  
3. V  
4. H Nemzeti Összetartozás Napja, felelős: Prazsák-Hajnal Krisztina
5. K  
6. Sze  
7. Cs emelt szóbeli időszak kezdete
8. P  
9. Szo  
10. V  
11. H  
12. K  
13. Sze  
14. Cs emelt szóbeli időszak vége                                                                                                                      Táncgála
15. P utolsó tanítási nap, ,osztályozó konferencia
16. Szo  
17. V  
18. H középszintű szóbeli időszak kezdete
19. K  
20. Sze  
21. Cs  
22. P  
23. Szo  
24. V  
25. H  
26. K  
27. Sze évzáró ünnepség18:00, felelős:  Balogh István 10.D, kitűnők fogadása: László Zsuzsa 10.F
28. Cs  
29. P középszintű szóbeli időszak vége, záró értekezlet
30. Szo  
J  Ú  L  I  U  S
1. V  
2. H  
3. K