Deák Olimpia eredmények 2019. március 31. vasárnap
 

Deák Olimpia eredmények Gratulálunk a díjazottaknak!


Biológia:

1. helyezett: Dóra Kata és Piti Sára (10.B)

2. helyezett: Mágori Dominik és Magyar Bence (12.E)

3. helyezett: Kiss Anna és Mahmoud Dália (10.A)

 

Kémia:

9. évfolyam

1. helyezett: Borka Csanád és Pósa Ádám 9.e

2. helyezett: Medvegy Réka és Kormányos Hajnalka 9.g

3. helyezett: Kovács Dóra és Szűcs-Molnár Zsófia 9.g

10. évfolyam:

1. helyezett: Szabados Viktória és Ujvári Réka 10.a

2. helyezett: Gergely Emília és Zajcsek Odett 10.c

Emelt kémiások (11-12. évf.)

1. helyezett: Varga Zoé és Gellény Szabolcs 11.e

2. helyezett: Csenteri Zoltán 11.g és Papp Sándor 11.e

3. helyezett: Tabatabai Nejad Petra és Szép Ferenc 11.a

 

Matematika

9-10. évfolyam (Kismedve kategória)

I. helyezett

Szathmári Szabolcs

Raucsik Attila

Ocsovszki Ákos         ( 9.f osztályos csapat, tanáruk: Kis Gábor)

 

II. helyezett

Tápai Ágnes

Gábor Kincső

Csúri Barnabás         (9.a osztályos csapat, tanáruk: Dóra István)

 

III. helyezett

Ujvári Réka

Sümegi Szandra

Mahmoud Dália         (10.a osztályos csapat, tanáruk: Balogh István)

 

11-12. évfolyam (Jegesmedve kategória)

 

I. helyezett

Demeter Donát

Balán Norbert

Serfőző Krisztián        (11. b osztályos csapat, tanáruk: Priszlinger Ferencné)

 

II. helyezett

Börcsök Blanka

Horváth Viktor

Tornyi Gergely           12. d osztályos csapat, tanáruk: Papp Tibor)

 

III. helyezett

Apró Vivien

Tóth Csenge

Nagygéci Noémi   (11.e osztályos csapat, tanáruk: Kis Gábor)

 

Fizika

  1. Komjáti Jázmin 10.a
    Versánszki Noémi 10.a
     
  2. Beszédes Bence 10.a
    Kereskényi Dávid 10.a
     
  3. Tóth Réka 11.a
    Kovács Szilárd 11.a
     

Olasz verseny

9-10. évf.

Versmondó verseny

 

 

I.

Irimiás Nóra 9.g

II.

Fodor Döme 9.g

III.

Németh Zsófia 10.f

 

11-12. évf.

Fordítóverseny

 

 

I.

Sági Péter 11.e

II.

Bárány Szabolcs 11.h

III.

Rotár Lotti 12.f

 

 

Francia verseny

9-10. évf.

Versmondó verseny

 

 

I.

Bánvölgyi Hanna 9.a

II.

Szebenyi Hanna 9.a

III.

Pedersen Ella 9.a

 

11-12. évf.

Fordítóverseny

 

 

 

I.

Sarnyai Zsófia 12.g

II.

Sebők Réka 11.c

III.

Vincze Bianka 11.b

III.

Balogh Dominika 11.b

 

Informatika

A Deák Olimpián az informatikából kiírt pályázat díjazottja:

Fekete Sára 10.d osztályos tanuló 

 

Történelem

1. helyezett: Komjáti Jázmin (10.a)

2. helyezett: Kovács Zoé (10.a)

3. helyezett: Zajcsek Odett (10.c)

 

A Müller József munkái alapján összeállított német nyelvi tanulmányi versenyen 42 diák részvételével a következő eredmények születtek:

1: Kovács Bence 9.g

2. Fülöp Krisztián 11.d

3. Kenyeres Laura 9.g

A Tanár úr egy dedikált szinonima szótárt ajánlott fel a győztesnek.

 

LABDARÚGÁS   1. 11. F/1.

                               2. 12. F/2.

                               3. 11.D

KOSÁRLABDA    1. 12.E

                               2. 11.D

                               3. 12.D

RÖPLABDA         1. 12.D

                               2. 12.E

                               3. 11.D

FLOORBALL        1. 9.D/2.

                               2. 9.D/1.

                               3. 12.C

ASZTALITENISZ PÁROS

  1. KŐMŰVES CSABA 12.F - ÁBRAHÁM BENCE 12.F
  2. MOLNÁR GERGŐ 12.F - MÁRIÁS DÁVID 12.F
  3. ALBERT CSABA 12.D - SZABÓ ELIOT 12.E

 

Spanyolból a következő diákok értek el helyezést a Deák Olimpián:

- 9 - 10. évfolyam: (csapatverseny - plakátkészítés)

csak első helyet tudtunk kiosztani: 9.d Sipos Kata Emese, Pusztai Fanni Bernadett, Djurovic Anna Milla

- 11. évfolyam (egyéni)

I. Schrott Regina 11. d

II. Szalai Rebeka 11. b

III. Matuska Zsófia 11. b

- 12. évfolyam (egyéni)

I. Szabó Ákos 12. d

II. Márton Réka 12. d

III. Ördög Danka 12.a