Tanári fogadóórák 2021/2022-es tanév

Tisztelt Szülők!
 
Ha szeretnék felkeresni a szaktanárokat fogadóóráikon, kérjük, először e-mailben vegyék fel velük a kapcsolatot.
Az iskola épületébe kizárólag védettséget igazoló dokumentummal lehet belépni.
A járványügyi helyzet miatt a fogadóórákat elsősorban online formában tartjuk.
 
A szaktanárok e-mail címeit az alábbi linken találják.
 
Megértésüket köszönjük.
 
Név Fogadó óra időpontja
Ábrahám Karolina hétfő 5.óra
Ács Gergő Péter szerda 3.óra
Agócs Ágnes Zsuzsanna    
Andóczi-Balog József Szabolcs hétfő 6.óra
Bak István László péntek 4. óra
Dr. Balogh Ádám Zoltán hétfő 4.óra
Balogh István szerda 7.óra
Balogh László hétfő 4.óra
Bánóczki Gabriella szerda 4.óra
Bató Ágnes csütörtök 6.óra
Bató Attila Sándor csütörtök 9.óra
Canjavec László Tamás szerda 3.óra
Czibula Béla péntek 5.óra
Csont Anikó Edit csütörtök 7.óra
Dóra István péntek 5.óra
Dr. Paja László István szerda 2.óra
Dr. Vecsei Gabriella hétfő  3.óra
Dudik Annamária Éva kedd 5.óra
Eckhart Kyle Alan péntek 5.óra
Engi Katalin péntek 4.óra
Engi Zoltán Mihály    
Erdélyi Eszter hétfő 2.óra
Esősi Andrea    
Faragó Klára csütörtök 7.óra
Farkasné Varga Andrea hétfő 5.óra
Gebula Judit kedd  6.óra
Grácin Márkó hétfő 6.óra
Horváth Lívia hétfő  4.óra
Milodánovics-Hegyi Adrienn péntek 2.óra
Iványiné Török Edina Éva péntek 4.óra
Jánoska Zsoltné Fekete Melinda péntek 5.óra
Jeges Tünde szerda 7.óra

Kanyó Anna Mária

hétfő 4.óra
Kasza Ildikó kedd 4.óra
Kasznai Judit csütörtök  5.óra
Kis Éva szerda 2.óra
Kis Gábor kedd 7.óra
Kispál Csaba    
Kiszin Miklós Gyula péntek 3.óra
Kocsik András Levente szerda 3.óra
Kocsis Klára csütörtök 5.óra
Kovács Gabriella Mária hétfő 6.óra
Kovács Hajnalka Katalin péntek 4.óra
Kovácsné Hegedűs Erzsébet kedd 4.óra
László Zsuzsa csütörtök  6.óra
Liszkainé Piros Éva    
Mariánovich Dániel kedd 3.óra
Molnárné Tóth Margit Ibolya kedd 3.óra
Nagy Milán kedd 3.óra
Nagy Péter péntek 2.óra
Nagyné Bús Gabriella kedd 4.óra
Novotny Katalin Margit hétfő 7.óra
Ótott Noémi dr. csütörtök 4.óra
Dr. Palkovics Andrea hétfő 2.óra
Papp István Tiborné hétfő 4.óra
Papp Tibor hétfő 7.óra
Prazsák-Hajnal Krisztina hétfő 7.óra
Rácz Dániel hétfő 3.óra
Seller László hétfő 5.óra
Simon József Richárd csütörtök 4.óra
Sipos Katalin Márta hétfő 2.óra
Szabó-Gilinger Eszter csütörtök 2.óra
Szebenyi Erika kedd  3.óra
Székácsné László Éva Mária péntek 6.óra
Szentirmay László Tamás szerda 4.óra
Széplaki Laura kedd 4.óra
Szögi Andrea Melinda szerda 5.óra
Szűcsné Körmendi Éva kedd 3.óra
Técsiné Tóth Mária Magdolna szerda 4.óra
Tóth Julianna kedd  5.óra
Tóth Klára csütörtök 3.óra
Tóth Roland Szabolcs kedd 1.óra
Tusz Jennifer Christine

csütörtök

2.óra
Vágfalvi Zoltán Csaba szerda 2.óra
Varga Dóra kedd 6.óra
Varga Vera időpont egyeztetés alapján
Varga Viktor kedd 5.óra
Vargáné Mitták Mónika péntek  3.óra
Zsótér Rózsa Edit péntek 4.óra