Tanári fogadóórák

Fogadóórák Fogadó óra időpontja
Ábrahám Karolina hétfő 4.óra
Ács Gergő Péter péntek 4.óra
Agócs Ágnes Zsuzsanna hétfő 3.óra
Andóczi-Balog József Szabolcs    
Bak István László csütörtök 7.óra
Dr. Balogh Ádám Zoltán hétfő 5.óra
Balogh István péntek 14:00-14:45
Balogh László csütörtök 2.óra
Bató Ágnes hétfő 7.óra
Bató Attila Sándor kedd 7.óra
Bodó Gergely hétfő 5.óra
Canjavec László Tamás kedd 4.óra
Czibula Béla    
Csont Anikó Edit hétfő 5.óra
Dóra István péntek 5.óra
Eckhart Kyle Alan kedd 5.óra
Engi Katalin kedd 4.óra
Engi Zoltán Mihály hétfő 2.óra
Erdélyi Eszter csütörtök 2.óra
Esősi Andrea csütörtök 2.óra
Fábri Szabolcs Imre kedd 6.óra
Faragó Klára szerda 5.óra
Farkasné Varga Andrea kedd 5.óra
Gebula Judit hétfő 5.óra
Hegyi Adrienn hétfő 4.óra
Iványiné Török Edina Éva kedd 3.óra
Jánoska Zsoltné Fekete Melinda Zsuzsanna csütörtök 4.óra
Jeges Tünde hétfő 7.óra
Kanyó Anna Mária kedd 2.óra
Kasza Ildikó kedd 3.óra
Kerekes Ágnes szerda 3.óra
Kis Éva hétfő 2.óra
Kis Gábor szerda 4.óra
Kispál Csaba    
Kiszin Miklós Gyula szerda 5.óra
Kocsik András Levente kedd 5.óra
Kocsis Klára csütörtök 6.óra
Kovács Gabriella Mária kedd 2.óra
Kovács Hajnalka Katalin hétfő 6.óra
Kovácsné Hegedűs Erzsébet hétfő 4.óra
Liszkainé Piros Éva Krisztina hétfő 3.óra
Mariánovich Dániel Zoltán Könyvtári nyitvatartási időben (egyeztetés után)
Molnárné Tóth Margit Ibolya kedd 5.óra
Nagy Milán Zoltán csütörtök 4.óra
Nagy Péter szerda 5.óra
Nagy Zsuzsanna hétfő 6.óra
Nagyné Bús Gabriella    
Németh Melanie kedd 5.óra
Novotny Katalin Margit hétfő 5.óra
Osztrogonácné Aranyi Zsuzsanna szerda 2.óra
Ótott Noémi csütörtök 2.óra
Dr. Paja László István hétfő 4.óra
Dr. Palkovics Andrea hétfő 3.óra
Papp István Tiborné kedd 6.óra
Papp Tibor péntek 1.óra
Prazsák-Hajnal Krisztina hétfő 7.óra
Rácz Dániel hétfő 4.óra
Seller Attila kedd 7.óra
Seller László péntek 6.óra
Sipos Katalin Márta szerda 3.óra
Szabó-Gilinger Eszter szerda 5.óra
Szebenyi Erika szerda 5.óra
Szentirmay László Tamás kedd 5.óra
Széplaki Laura csütörtök 6.óra
Szögi Andrea Melinda hétfő 5.óra
Szűcsné Körmendi Éva hétfő 4.óra
Técsiné Tóth Mária Magdolna hétfő 5.óra
Tóth Julianna hétfő 6.óra
Tóth Klára hétfő 4.óra
Tóth Roland Szabolcs szerda 1.óra
Tusz Jennifer Christine szerda 6.óra
Vágfalvi Zoltán Csaba kedd 2.óra
Varga Vera    
Varga Viktor kedd 2.óra
Vargáné Mitták Mónika csütörtök 4.óra
Dr. Vecsei Gabriella kedd 3.óra
Zsótér Rózsa Edit szerda 4.óra