2018 / 2019-es tanév

A  U  G  U  S  Z  T  U  S
17. Szo  
18. V  
19. H  
20. K  
21. Sz  
22. Cs  
23. P 9:00: Alakuló értekezlet; 10:30: Mkvez ért.  Utána: mk ért: matek, töri+magyar, id.nyelv
24. Szo  
25. V  
26. H 8-10: OF mk értekezlet, 10:30-tól mk. értekezletek tesi és angol, 12:00-tól ttk, fizika-infó, 9.00: osztályozó vizsgák
27. K 9.00: osztályozó vizsgák
28. Sze 9.00: Javító-, átvételi  és osztályozó vizsgák; tankönyvosztás a 10. évfolyam tanulóinak
29. Cs Gólyanap; 9:00-11: Belső továbbképzés (Mindennapi kreativitás); tankönyvosztás a 11-12 éfolyam tanulóinak
30. P 9:00: tűz-, baleset- és munkavédelmi oktatás, tanévnyitó értekezlet (színházterem)
31. Szo  
S Z E P T E M B E R
1. V  
2. H Tanév első napja: 8:00 / 9:00 évnyitók (Sz-G Eszter és a 10.D), osztályfőnöki órák, tankönyvosztás a 9. évfolyamnak
3. K angol szintfelmérő a 9. évfolyamnak a 3.órában
4. Sz  
5. Cs Őszi érettségi jelentkezési határidő; 9. évf. szülői értekezlet 17.00
6. P  
7. Szo  
8. V  
9. H  
10. K  
11. Sze  
12. Cs  
13. P Munkatervek leadási határideje
14. Szo  
15. V  
16. H Értekezlet
17. K  
18. Sze Tanmenetek (mkvez korábban!) leadási határideje
19. Cs 12. évf. szülői értekezlet 17:00 (előtte munkaközösségi megbeszélés a végzős feladatokról)
20. P OKTV jelentkezési határidő (ADAFOR: szeptember 27)
21. Sz LanguageCert írásbeli
22. V  
23. H  
24. K  
25. Sze  
26. Cs  
27. P  
28. Szo  
29. V  
30. H Netmentor tanárképzés 
O  K  T  Ó  B  E  R
1. K Gebula Judit minősítés
2. Sze  
3. Cs Szabó-Gilinger Eszter minősítés, Újraélesztési rekorkísérlet 
4. P Rádiós megemlékezés az aradi vértanúkról, 3.óra végén, felelős: Vágfalvi Zoltán / Dr. Balogh Ádám
5. Szo  
6. V  
7. H  
8. K Nyílt nap 17:00 felelős: Ábrahám Karolina      
9. Sze  
10. Cs Deák Fordítóverseny, felelős: Bató Ágnes
11. P  
12. Szo  
13. V  
14. H magyar 8.00, földrajz 14.00
15. K  matematika 8.00
16. Sze történelem 8.00, francia 14.00 
17. Cs Deák koszorúzás (Széchenyi tér) 4. óra, felelős: Csanyevác László; Nagy Milán minősítés; Magyar-matek tehetséggondozó; angol 8.00,kémia 14.00
18. P du.: LanguageCert írásbeli;vizuális kultúra 8.00
19. Szo  
20. V Tanulmányi területek és felvételi eljárás rendjének rögzítése az információs rendszerében és a honlapon.
21. H német 8.00, momé 14.00
22. K Október 23-i megemlékezés,  5. óra, felelős: Kovács Gabriella; info 8.00
23. Sze  
24. Cs Gólyanap, felelős: Gebula Judit (10.A); Kispál Csaba minősítése; olasz 8.00, biológia 14.00
25. P Gólyanap, 18:00: Gólyabál; Tóth Klára minősítése; spanyol 8.00,  fizika 14.00
26. Szo                                                                                                  
27. V                                
28. H őszi szünet
29. K őszi szünet                                                                                                                       
30. Sze őszi szünet
31. Cs őszi szünet
N  O  V  E  M  B  E  R
1. P őszi szünet
2. Szo  
3. V  
4. H történelem OKTV
5. K földrajz OKTV  
6. Sze informatika II. OKTV (programozási ismeretek)
7. Cs Magyar/matematika tehetséggondozó szakkör; Balogh István minősítése; Emelt szóbeli időszak kezdete
8. P  
9. Szo                                           
10. V  
11. H Nevelési értekezlet (13.00); Emelt szóbeli időszak vége; német OKTV 
12. K matematika OKTV
13. Sze magyar nyelv OKTV                                               
14. Cs 16:00: Pályaorientációs szülői értekezlet a 10. évfolyam számára; 17:00: szülői ért. (10-11.évf.) 18:00: fogadóóra; fizika OKTV
15. P Olvasás Éje (péntek-szombat), felelősök: Marianovich Dániel, Kovácsné Hegedűs Erzsébet
16. Szo  
17. V  
18. H Közép szóbeli időszak kezdete; kémia OKTV
19. K francia OKTV
20. Sze informatika I.  OKTV (alkalmazási ismeretek)
21. Cs  Magyar/matematika tehetséggondozó szakkör; biológia OKTV 
22. P Bécsi tanulmányi kirándulás (Nagy P., Tóth K, Hegyi A.); Közép szóbeli időszak vége                                                    
23. Szo  
24. V  
25. H Erasmus KA2 projekttalálkozó; észt job-shadowing látogatás; angol OKTV
26. K olasz OKTV
27. Sze spanyol OKTV
28. Cs 11.10: koncert a 10. évfolyamnak (Görög Sisters: Négy kézzel feketén-fehéren); Magyar/matematika tehetséggondozó szakkör 
29. P Bécsi kirándulás (Sipos Katalin, Farkasné Varga Andrea, Bak István); 15:00 Nyelvi kavalkád (Ótott Noémi)
30. Szo  
D  E  C  E  M  B  E  R
1. V  
2. H  
3. K dráma OKTV
4. Sze  
5. Cs Magyar/matematika tehetséggondozó szakkör; magyar irodalom OKTV
6. P Értesítés bukásveszélyről
7. Szo ÁTHELYEZETT MUNKANAP (DEC. 24-RŐL); du.: LanguageCert írásbeli
8. V  
9. H  
10. K  
11. Sze A központi írásbeli felvételi vizsgákra a feladatlapigény jelentése  Hivatalnak.
12. Cs  
13. P  
14. Szo ÁTHELYEZETT MUNKANAP (DEC. 27-RŐL) - Projektnap 
15. V  
16. H  
17. K  
18. Sze  
19. Cs Karácsonyi Est 18:00, felelős: Szabó-G. Eszter, Kocsik A., Técsiné T. M. M. (sütemény)
20. P  
21. Szo  
22. V  
23. H téli szünet
24. K téli szünet
25. Sze téli szünet
26. Cs téli szünet
27. P téli szünet
28. Szo téli szünet
29. V téli szünet
30. H téli szünet
31. K téli szünet
J  A  N  U  Á  R
1. Sze téli szünet
2. Cs téli szünet
3. P téli szünet
4. Szo  
5. V  
6. H Osztályozó vizsgák kezdődnek
7. K momé OKTV
8. Sze Fittség mérés kezdete
9. Cs I.Nyelvi tehetséggondozó szakkör; vizuális kultúra OKTV
10. P                                                                                                                                                   
11. Szo  
12. V  
13. H  
14. K Nyílt nap 17:00 felelős: Ábrahám Karolina
15. Sze  
16. Cs Érettségi-felvételi tájékoztató 11-12. évf. 17.00, felelős: Faragó Klára - Tóth Roland
17. P             
18. Szo 8.o. egys. írásbeli felvételi 10.00
19. V  
20. H Pályaorientációs nap / 8. o. felvételik javítása
21. K  
22. Sze  
23. Cs Pótló központi írásbeli felvételi vizsgák 14.00; II.Nyelvi tehetséggondozó szakkör
24. P Első félév vége; osztályozó konferencia
25. Szo Szalagavató bál és szalagtűzés, felelős: Farkas Szilvia, Paja László
26. V  
27. H   
28. K Deák koszorúzás - Dóm tér, 5.órában, felelős: Farkasné Varga Andrea
29. Sze  
30. Cs 10.15: Iskolai koncert (Talamba: 50 perc alatt a föld körül); III.Nyelvi tehetséggondozó szakkör
31. P Félévi értesítő kiosztásának határideje                                                                                    
F  E  B  R  U  Á  R
1. Szo  
2. V  
3. H Félvzáró értekezlet
4. K  
5. Sze  
6. Cs 8. o. értékelő lapok kiosztásának határideje; IV.Nyelvi tehetséggondozó szakkör
7. P Társasjátékok éjszakája, felelős: Kovácsné Hegedűs Erzsébet, Szabó-Gilinger Eszter
8. Szo  
9. V  
10. H  
11. K  
12. Sze  
13. Cs V.Nyelvi tehetséggondozó szakkör
14. P Érettségi-felvételi jelentkezés határideje
15. Szo               
16. V  
17. H Igazgatói szünet 
18. K Igazgatói szünet
19. Sze Igazgatói szünet
20. Cs Igazgatói szünet
21. P Igazgatói szünet
22. Szo  
23. V  
24. H KT szóbeli felvételi
25. K Rádiós megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatairól, 3.óra végén, felelős: Vágfalvi Zoltán                                                                                           
26. V Sze  
27. Cs  
28. P  
29.  Szo Matematika próbaérettségi
M  Á  R  C  I  U  S
1. V  
2. H 14:00 többi tagozat szóbeli vizsgája                                                                 
3. K  
4. Sze  
5. Cs Szóbeli pótnap minden tagozatnak
6. P  
7. Szo LanguageCert írásbeli
8. V  
9. H Erasmus KA2 projeklátogatás Csehországba
10. K  
11. Sze  
12. Cs  
13. P Ünnepség az 5. órában, Felelős: Kocsik András, Seller László
14. Szo  
15. V Nemzeti ünnep
16. H A felvételi jegyzék nyilvánosságra hozatala.                                                                       
17. K  
18. Sze  
19. Cs Szülői értekezlet 17:00; fogadóóra 18:00
20. P Értesítés bukásveszélyről 12. évf.
21. Szo LanguageCert írásbeli
22. V  
23. H Digitális témahét
24. K Digitális témahét
25. Sze Digitális témahét; Deák Olimpia zárónapja, felelős: Nagy Péter
26. Cs Digitális témahét
27. P Digitális témahét
28. Szo  
29. V  
30. H  
31. K  
Á  P  R  I  L  I  S
1. Sze  
2. Cs 9:20: Iskolai hangverseny (Szegedi Szimfonikus Zenekar: Szabad egy  táncra?); Diákparlament, felelős: Nagy Péter
3. P  
4. Szo  
5. V  
6. H Erasmus hét
7. K Erasmus hét
8. Sze Erasmus hét
9. Cs tavaszi szünet
10. P tavaszi szünet
11. Szo tavaszi szünet
12. V tavaszi szünet
13. H tavaszi szünet
14. K tavaszi szünet
15. Sze  
16. Cs Megemlékezés a holokauszt áldozatairól, (rádiós) felelős: Vágfalvi Z.; Emelt szint választás határideje a 10. évfolyamnak
17. P  
18. Szo  
19. V  
20. H  
21. K  
22. Sze  
23. Cs  
24. P Búcsúztató próbája (színházterem); Fittség mérés vége
25. Szo  
26. V  
27. H  
28. K Végzősök búcsúztatója, felelős: Nagy Milán   
29. Sze Bolondballagás, osztályozó konferencia
30. Cs 11:00:  Ballagás, a műsor felelőse: Balogh László; rendfenntartás: Iványiné Török Edina (10e);a felvételről vagy az elutasításról szóló értesítések kiküldése
 M  Á  J  U  S
1. P Munka ünnepe
2. Szo  
3. V  
4. H DÖK nap (tanítás nélküli mn.); Berlini tanulmányi kirándulás (Tóth Klára, Nagy Péter); magyar 8:00                                                                                                                    
5. K Du. tanítás; matematika 8:00
6. Sze Du. tanítás  történelem 8:00
7. Cs Du. tanítá; angol 8:00
8. P Értesítés bukásveszélyről; német 8:00
9. Szo  
10. V                                       
11. H  
12. K kémia 8:00 / földrajz 14:00
13. Sze biológia 8:00
14. Cs  
15. P középszint informatika 8:00 / ének 14:00
16. Szo  
17. V  
18. H emelt szint informatika 8:00
19. K fizika 8:00 / vizuális kult. 14:00
20. Sze francia 8:00 
21. Cs spanyol 8.00, momé 14.00 
22. P  
23. Szo  
24. V  
25. H olasz 8.00
26. K  
27. Sze Kompetenciamérés 10. évf.
28. Cs  
29. P A fittség mérés eredményeinek feltöltése a NETFIT rendszerbe
30. Szo  
31. V  
J  Ú  N  I  U  S
1. H Pünkösd hétfő
2. K  
3. Sze  
4. Cs Nemzeti Összetartozás Napja, 3. óra végén, felelős: Vágfalvi Zoltán
5. P  
6. Szo  
7. V  
8. H  
9. K  
10. Sze  
11. Cs  
12. P Osztályozó konferencia
13. Szo  
14. V  
15. H Utolsó tanítási nap- Projektnap (Szünidei felkészítő a Ligetben)
16. K  
17. Sze  
18. Cs  
19. P  
20. Szo  
21. V  
22. H  
23. K  
24. Sze  
25. Cs Évzáró ünnepség 18:00, felelős: Szabó-Gilinger Eszter (10D)
26. P Záró értekezlet
27. Szo  
28. V  
29. H  
30. K  
J  Ú  L  I  U  S
1. Sze  
2. Cs  
3. P