2022/23-as tanév

 

A  U  G  U  S  Z  T  U  S

22.

H

9:00: Alakuló értekezlet; 10:30: Mkvez ért.

23.

K

8:id.nyelv, biol-kém-földrajz + fizika-infó mk;  értekezlet; 10:00 matek, töri+magyar, tesi; 12:00: angol,  mk értekezlet

24.

Sze

8.00-10:00 OF + Vera; 9.30: POK Tanévnyitó (Színháterem)

25.

Cs

8.00: Gólyanap; 9.00; 13.00: vizsgák , 13.30: Tankerületi igazgatói értekezlet (Színházterem)

26.

P

9.00; 13.00: vizsgák; piknik

27.

Szo

 

28.

V

 

29.

H

8.00: Kekekasztal; 12:00 Tűz-, baleset- és munkavédelmi oktatás; 12.30: közös ebéd

30.

K

Erasmus disszeminéció

31.

Sze

8:00: Tanévnyitó értekezlet

S Z E P T E M B E R

1.

Cs

Tanév első napja: 8:00 évnyitó a 9. évfolyamnak, 9:00: felsőbb évfolyamok (Czibula Béla), utána osztályfőnöki órák (3/4); 10.25: tűzriadó

2.

P

9-es szintfelmérő angolból (2. óra)

3.

Szo

 

4.

V

 

5.

H

Őszi érettségi jelentkezési határidő

6.

K

 

7.

Sze

 

8.

Cs

17.00: 9. évf. szülői értekezlet

9.

P

Munkatervek, fogadóórák, összevont órák, szakkörök leadása; Mindennapos testnevelés felmentés kérelmek leadási határideje

10.

Szo

 

11.

V

 

12.

H

 

13.

K

 

14.

Sze

Munkaközösségi munkatervek + Kommunikációs terv leadási határideje

15.

Cs

12. évf. szülői értekezlet 17:00 (előtte munkaközösségi megbeszélés a végzős feladatokról)

16.

P

OKTV jelentkezési határidő; LanguageCert szóbeli

17.

Szo

LanguageCert írásbeli és szóbeli                                                                                                                               

18.

V

 

19.

H

 

20.

K

 

21.

Sze

 

22.

Cs

 

23.

P

Tanmenetek leadási határideje a vezetőségnek; bemeneti mérések a 10. évfolyamon 2022. szeptember 23. és 2022. október 7. között

24.

Szo

 

25.

V

 

26.

H

 

27.

K

 

28.

Sze

 

29.

Cs

 

30.

P

Magyar Diáksport Napja

O  K  T  Ó  B  E  R

1.

Szo

 

2.

V

 

3.

H

 

4.

K

Nyílt nap 17:00 felelős: Faragó Klára

5.

Sze

 

6.

Cs

Rádiós megemlékezés az aradi vértanúkról, 3.óra végén, felelős: Balogh László; Deák Fordítóverseny, felelős: Tóth Klára

7.

P

 

8.

Szo

 

9.

V

 

10.

H

 

11.

K

 

12.

Sze

Gólyahét (szervező: Szebenyi Erika); 15:00 angol szintfelmérő tehetséggondozóhoz

13.

Cs

 

14.

P

Gólyabál

15.

Szo

 

16.

V

                                                                     

17.

H

magyar 8.00; földrajz 14.00; Deák koszorúzás (Széchenyi tér) 4. óra, felelős: Dr. Vecsei Gabriella

18.

K

matematika 8.00

19.

Sze

történelem 8.00, francia 14.00; Tanulmányi területek és felvételi eljárás rendjének rögzítése az információs rendszerében és a honlapon

20.

Cs

angol 8.00,kémia 14.00

21.

P

Október 23-i megemlékezés,  5. óra, felelős: Ács Gergő

22.

Szo

LanguageCert írásbeli és szóbeli                                                                                                                               

23.

V

 

24.

H

német 8.00, momé 14.00

25.

K

info 8.00

26.

Sze

olasz 8.00, biológia 14.00

27.

Cs

TTK-s tehetség gondozàs; spanyol 8.00,  fizika, ének-zene 14.00

28.

P

 

29.

Szo

 

30.

V

 

31.

H

őszi szünet

N O V E M B E R

1.

K

őszi szünet

2.

Sze

őszi szünet

3.

Cs

őszi szünet

4.

P

őszi szünet

5.

Szo

 

6.

V

 

7.

H

történelem OKTV

8.

K

földrajz OKTV

9.

Sze

informatika II. OKTV (programozási ismeretek)

10.

Cs

15.00: I. magyar-matek tehetséggondozó szakkör; 16:00: Pályaorientációs szülői értekezlet (10. évfolyam);

17:00: szülői ért. (10-11.évf.) 18:00: fogadóóra

11.

P

emelt szóbelik; Olvasás éje, felelősök: Mariánovich Dániel, Dudik Éva

12.

Szo

emelt szóbelik

13.

V

 

14.

H

emelt szóbelik; német OKTV; Nevelési értekezlet tervezett időpontja

15.

K

matematika OKTV

16.

Sze

magyar irodalom OKTV

17.

Cs

15.00: II. magyar-matek tehetséggondozó szakkör; biológia OKTV

18.

P

 

19.

Szo

 

20.

V

 

21.

H

közép szóbelik; kémia OKTV

22.

K

közép szóbelik; magyar nyelv OKTV

23.

Sze

közép szóbelik; informatika I.  OKTV (alkalmazási ismeretek)

24.

Cs

15.00: III. magyar-matek tehetséggondozó szakkör; közép szóbelik; angol OKTV

25.

P

közép szóbelik

26.

Szo

Szalagavató, szervező: Farkas Szilvia, Kyle Eckhart (Sportcsarnok)                         

27.

V

 

28.

H

 

29.

K

francia OKTV

30.

Sze

adatok beküldése a kimeneti méréshez; spanyol OKTV

D E C E M B E R

1.

Cs

15.00: IV. magyar-matek tehetséggondozó szakkör; olasz OKTV

2.

P

Értesítés bukásveszélyről; 15:00 Nyelvi kavalkád, felelős: Dr. Ótott Noémi; LanguageCert szóbeli

3.

Szo

LanguageCert írásbeli és szóbeli                                                                                                                               

4.

V

 

5.

H

 

6.

K

 

7.

Sze

 

8.

Cs

V.  magyar-matek tehetséggondozó szakkör 15:00

9.

P

 

10.

Szo

 

11.

V

 

12.

H

 

13.

K

 

14.

Sze

 

15.

Cs

 

16.

P

 

17.

Szo

 

18.

V

 

19.

H

 

20.

K

Karácsonyi Est 18:00, felelős: Rácz Dániel, Bánóczki Gabriella

21.

Sze

 

22.

Cs

téli szünet

23.

P

téli szünet

24.

Szo

téli szünet

25.

V

téli szünet

26.

H

téli szünet

27.

K

téli szünet

28.

Sze

téli szünet

29.

Cs

téli szünet

30.

P

téli szünet

31.

Szo

téli szünet

J A N U Á R

1.

V

téli szünet

2.

H

téli szünet

3.

K

 

4.

Sze

 

5.

Cs

 

6.

P

 

7.

Szo

 

8.

V

 

9.

H

Osztályozó vizsgák kezdődnek; mome OKTV

10.

K

 

11.

Sze

 

12.

Cs

vizuális kultúra OKTV;17:00 Érettségi-felvételi tájékoztató 11-12. évf. 17.00, felelős: Faragó Klára - Tóth Roland

13.

P

 

14.

Szo

 

15.

V

 

16.

H

 

17.

K

Nyílt nap 17:00 felelős: Ábrahám Karolina

18.

Sze

 

19.

Cs

 15.00: I. angol tehetséggondozó szakkör

20.

P

Első félév vége; osztályozó konferencia                                                               

21.

Szo

8.o. egys. írásbeli felvételi 10.00

22.

V

 

23.

H

Pályaorientációs nap / 8. o. felvételik javítása

24.

K

 

25.

Sze

 

26.

Cs

15.00: II. angol tehetséggondozó szakkör

27.

P

Félévi értesítő kiosztásának határideje;  Deák koszorúzás - Dóm tér, 5.órában, felelős: Milodánovics-Hegyi Adrienn

28.

Szo

 

29.

V

 

30.

H

Félévi értekezlet

31.

K

14.00: Pótló központi írásbeli felvételi vizsgák

F  E  B  R  U  Á  R

1.

Sze

 

2.

Cs

15.00: III. angol tehetséggondozó szakkör

3.

P

 

4.

Szo

 

5.

V

 

6.

H

 

7.

K

 

8.

Sze

 

9.

Cs

15.00: IV. angol tehetséggondozó szakkör 

10.

P

8. osztályos értékelőlapok kiosztásának határideje; Társasjátékok éjszakája,

felelős: Kovácsné Hegedűs Erzsébet, Szabó-Gilinger Eszter

11.

Szo

 

12.

V

 

13.

H

 

14.

K

 

15.

Sze

Érettségi-felvételi jelentkezés határideje

16.

Cs

15.00: V.  angol tehetséggondozó szakkör 15:00

17.

P

 

18.

Szo

 

19.

V

 

20.

H

Igazgatói szünet (Síszünet)

21.

K

Igazgatói szünet

22.

Sze

Igazgatói szünet

23.

Cs

Igazgatói szünet

24.

P

Igazgatói szünet

25.

Szo

 

26.

V

 

27.

H

Rádiós megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatairól, 3.óra végén, felelős:László Zsuzsa; KT szóbeli felvételi; ttk-ás felvételi

28.

K

 

M Á R C I U S

1.

Sze

 

2.

Cs

 

3.

P

 

4.

Szo

 

5.

V

 

6.

H

Szóbeli felvételi a többi tagozatnak; „PÉNZ7” pénzügyi és vállalkozói témahét (Prazsák-Hajnal Krisztina);

kimeneti mérések (9,10,11.) június 9-ig

7.

K

„PÉNZ7” pénzügyi és vállalkozói témahét

8.

Sze

„PÉNZ7” pénzügyi és vállalkozói témahét

9.

Cs

Szóbeli pótnap minden tagozatnak; „PÉNZ7” pénzügyi és vállalkozói témahét

10.

P

„PÉNZ7” pénzügyi és vállalkozói témahét

11.

Szo

 

12.

V

 

13.

H

 

14.

K

Ünnepség az 5. órában, felelős: Zsótér Rózsa

15.

Sze

 

16.

Cs

 

17.

P

Értesítés bukásveszélyről 12. évf.; A felvételi jegyzék nyilvánosságra hozatala.

18.

Szo

 

19.

V

 

20.

H

 

21.

K

 

22.

Sze

Deák Olimpia zárónapja, felelős: Nagy Péter

23.

Cs

Szülői értekezlet 17:00; fogadóóra 18:00

24.

P

 

25.

Szo

 

26.

V

 

27.

H

 

28.

K

 

29.

Sze

 

30.

Cs

 

31.

P

 

Á P R I L I S

1.

Szo

 

2.

V

 

3.

H

 

4.

K

 

5.

Sze

 

6.

Cs

tavaszi szünet

7.

P

tavaszi szünet

8.

Szo

tavaszi szünet

9.

V

tavaszi szünet

10.

H

tavaszi szünet

11.

K

tavaszi szünet

12.

Sze

 

13.

Cs

Diákparlament, felelős: Nagy Péter

14.

P

Megemlékezés a holokauszt áldozatairól, felelős: Dr. Palkovics Andrea, Tóth Klára

15.

Szo

 

16.

V

 

17.

H

Osztályozó vizsgák (érettségizőknek) kezdődnek

18.

K

 

19.

Sze

 

20.

Cs

 

21.

P

Emelt szint választás határideje a 10. évfolyamnak

22.

Szo

 

23.

V

 

24.

H

Fenntarthatósági Témahét (Szabó-Gilinger Eszter és az erasmusosok)

25.

K

Fenntarthatósági Témahét

26.

Sze

Fenntarthatósági Témahét

27.

Cs

Fenntarthatósági Témahét; A tánc világnapja (Prazsák-Hajnal Krisztina)

28.

P

Fenntarthatósági Témahét; végzősök búcsúztatójának főpróbája

29.

Szo

 

30.

V

 

M Á J U S

1.

H

 

2.

K

 

3.

Sze

Végzősök búcsúztatója, felelős: Dóra István, Nagy Milán

4.

Cs

Végzősök utolsó tanítási napja; Bolondballagás; osztályozó konferencia

5.

P

3 tanítási óra, 15:00 Ballagás - műsor felelőse: Agócs Ágnes;

rendfenntartás: Széplaki Laura, Zsótér Rózsa; kapudíszítés: Papp Tibor

6.

Szo

 

7.

V

 

8.

H

DÖK nap (tanítás nélküli mn.); magyar 9:00

9.

K

Du. tanítás; matematika 9:00

10.

Sze

Du. tanítás; történelem 9:00

11.

Cs

Du. tanítás; angol 9:00

12.

P

német 9:00; Értesítés bukásveszélyről

13.

Szo

 

14.

V

 

15.

H

középszint informatika 8:00 / ének 14:00

16.

K

biológia 8:00

17.

Sze

 

18.

Cs

kémia 8:00 / földrajz 14:00

19.

P

 

20.

Szo

 

21.

V

 

22.

H

emelt szint informatika 8:00; Osztályozó vizsgák kezdete

23.

K

fizika 8:00 / vizuális kult. 14:00

24.

Sze

francia 8:00

25.

Cs

spanyol 8.00, momé 14.00

26.

P

olasz 8.00

27.

Szo

 

28.

V

Pünkösd

29.

H

Pünkösd

30.

K

 

31.

Sze

 

J Ú N I U S

1.

Cs

 

2.

P

Nemzeti Összetartozás Napja, 3. óra végén, felelős:Mariánovich Dániel

3.

Szo

 

4.

V

 

5.

H

 

6.

K

 

7.

Sze

emelt szóbelik

8.

Cs

emelt szóbelik

9.

P

emelt szóbelik

10.

Szo

emelt szóbelik

11.

V

 

12.

H

emelt szóbelik

13.

K

emelt szóbelik

14.

Sze

emelt szóbelik

15.

Cs

Utolsó tanítási nap; Vidám tanévzáró (felelős: Nagy Péter és a DÖK); Osztályozó konferencia

16.

P

 

17.

Szo

 

18.

V

 

19.

H

közép szóbelik

20.

K

közép szóbelik

21.

Sze

közép szóbelik

22.

Cs

közép szóbelik; Beiratkozás; 18:00: Évzáró ünnepség (Engi Zoltán), kitűnők fogadása,

Deákos tehetség, Rotary díjak átadása

23.

P

közép szóbelik

24.

Szo

közép szóbelik

25.

V

 

26.

H

közép szóbelik

27.

K

közép szóbelik

28.

Sze

közép szóbelik

29.

Cs

közép szóbelik

30.

P

közép szóbelik

J Ú L I U S

1.

Szo

 

2.

V

 

3.

H

Tanévzáró értekezlet

4.

K

 

5.

Sze

 

6.

Cs